Akıllı

Saat Fiyatları

ORTALAMA FİYATLAR

250$

$ 1.97 -  2.68

BIST 100 76,176

YIL: 2013

Yeni Gelişmeler, Modeller, Markalar

inPulse Akıllı Saat 149$

Her çıkan yeni model akıllı saat fiyatları farklılık gösteriyor. İşte size zaman kazandıracak, klasik tasarımıyla ilgi çeken bir akıllı saat ürünü ile inPulse Akılı Saat. BlackBery ve Android telefonlar ile uyumlu Bluetooth üzerinden size e-posta ve diğer sosyal medya uyarılarını geçen bu akıllı saat sadece 55x35x12 mm ebatlarında. Ekran çözünürlüğü ise 128×96 pixellik oldukça hassas, dokunmatik ve Oled temelli 1.3 inch boyutlarında bir ekran. Takvim, alarm ve arayanı gösterme gibi diğer akıllı saat modellerinden alıştığımız rutin özelliklere de sahip.

Metal bir gövdeye sahip inPulse Akıllı Saat Modeli her ne kadar üretici firmanın sayfasındaki açıklamaya göre 4 güne kadar şarzının (lityum-iyon pil)  gittiği söyleniyorsa da yaptığımız araştırmalar bize ortalama 3 gün rahat gittiğini söylüyor. Ancak BlackBerry telefon ile birlikte kullanıyorsanız bu süre 25-30 saat gibi bir süreye düşüyor. Pilin şarz olma süresi yaklaşık 1 saat. (Şarz girişi mikro Usb.) Mesaj gönderme ve almanın yanı sıra, güçlü bir titreşime sahip ve su geçirmiyor.

 

inPulse Akıllı saat fiyatı 149$ gibi bir fiyatla kendini gösteriyor. Ayrıntılı bilgilere aşağıdaki videodanda yeterli bilgiyi edinebilirsiniz.